У Грузії заарештували ексміністра оборони Іраклія Окруашвілі, який воював за Україну

Новини України
699
0
У Грузії заарештували ексміністра оборони Іраклія Окруашвілі, який воював за Україну

У середу, 14 травня, Тбіліський міський суд змінив колишньому міністру оборони Грузії Іраклію Окруашвілі запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 20 000 ларі (понад 280 тис. грн) на арешт.

Про це повідомляє грузинська служба Радіо Свобода, пише NV.



Окруашвілі звинуватили в "невиконанні вимоги Тимчасової слідчої комісії парламенту Грузії" (стаття 349 Кримінального кодексу Грузії, яка передбачає штраф або позбавлення волі на строк до одного року).

Як зазначається в матеріалі, ексміністра викликали до тимчасової слідчої комісії 26 березня для надання пояснень у зв’язку з війною Грузії та Росії 2008 року, однак він відмовився з’явитися. Після цього його викликали до Тбіліського міського суду.

5 лютого партія Грузинська мрія створила слідчу комісію для вивчення періоду правління Національного руху. Як повідомляється в матеріалі, Грузинська мрія хоче заборонити "колективний національний рух", під яким мається на увазі основні опозиційні партії, які не визнають легітимність чинного уряду.

Окруашвілі затримували в Грузії у 2019 році, звинувачуючи в організації протестів проти владної партії. Після початку повномасштабного вторгнення він приїхав до України воювати проти Росії.

Іраклій Окруашвілі протягом 2004 — 2006 років обіймав посаду міністра оборони Грузії. До цього він був міністром внутрішніх справ та генеральним прокурором, а після 2006-го очолив Міністерство економічного розвитку. За рік Окруашвілі взяли під варту після звинувачень на адресу тодішнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі — його звинувачували в корупції, політик це заперечував і вважав себе політв'язнем.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відомій співачці з Буковини зробили операцію: вона лікується вже два місяці
11 211
У центрі Чернівців запропонували збудувати великий готель: хто за цим стоїть
10 058
Вчителька з Чернівців дала ШІ оцінити твір учениці: що з цього вийшло
4 996
"Неньо" був легендою: у Чернівцях помер найстаріший працівник теплокомуненерго
3 883
У Чернівцях активіст, на авто якого впало дерево, виграв суд у зелентресту
2 461
Чому хочуть скасувати безкоштовний заїзд: директор Калинівського ринку пояснив про зміни
2 223
У Відні жорстоко закатували 21-річного юнака: ЗМІ пишуть про причетність до вбивства буковинця
2 140
У Чернівцях затримали правоохоронця, який заробляв на ухилянтах і ховався від слідства
1 881
У Чернівцях відкрили новий корпус експертно-криміналістичного центру
1 786
Завтра Буковина попрощається із захисником Андрієм Боднарюком
1 774