Окупанти підібралися ближче до Покровська, але ЗСУ тримають удар, - голова ОВА

Новини України / Війна з Росією
359
0
Окупанти підібралися ближче до Покровська, але ЗСУ тримають удар, - голова ОВА

Російські солдати ще більше наблизилися до Покровська. Але українські воїни стримують ворога і це їм вдається.

Про це заявив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Філашкін підкреслив, що в Покровську станом на зараз найскладніша ситуація.

"Ворог наблизився до міста ще (ближче - ред.), але наші Сили оборони роблять усе можливе, щоб їх стримати (росіян - ред.), це їм вдається. У місті Покровськ ситуація найскладніша, щодня ворог обстрілює керованими авіабомбами, ствольною артилерією і FPV-дронами", - розповів він.

За словами очільника ОВА, у місті, незважаючи на таку ситуацію, залишається ще близько 2 тисяч людей. Працюють кілька комунальних служб і магазинів.

Водночас росіяни не дають завезти в Покровськ гуманітарну допомогу, вони обстрілюють усі автомобілі, які в'їжджають у місто.

"Лише в певний час доби за погодженням із нашими військовими нам вдається завезти гуманітарну та медичну допомогу", - додав він.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують