В полон ЗСУ потрапили африканці

Новини України / Війна з Росією
831
0
В полон ЗСУ потрапили африканці

Уряд Того офіційно підтвердив, що його громадяни, зокрема студенти, воювали на боці РФ проти України та потрапили до полону. За даними міністерства, багато з них виїхали з країни, отримавши пропозиції "навчальних стипендій" від російських структур.

Про це повідомило МЗС Того.

"Зіткнувшись із цією тривожною ситуацією, міністерство закликає громадян, особливо молодь, яка бажає продовжити навчання за кордоном, бути надзвичайно пильними. Він закликає їх перевіряти справжність пропозицій щодо стипендій перед тим, як брати на себе будь-які зобов’язання, та звертатися до компетентних служб", — йдеться в повідомленні міністерства.


Зараз Того співпрацює з міжнародними партнерами, щоб з’ясувати долю полонених. Україна поки офіційно не коментувала цю інформацію.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
37 271
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
21 220
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
15 092
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
11 127
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
8 019
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 393
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
5 681
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 324
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
5 276
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
4 082


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.