Після збою у системі "Укрзалізниці" відновили дві важливі функції

Новини України
526
0
Після збою у системі "Укрзалізниці" відновили дві важливі функції

Після збою в системі, "Укрзалізниця" повернула дві важливі функції у своєму застосунку.

Про це повідомили у пресслужбі УЗ.

"Застосунок Укрзалізниці продовжує відновлювати важливий функціонал: вже зараз знову можна оформлювати квитки з пільгами для осіб з інвалідністю, а ще у вашому смартфоні знов доступні онлайн-табло всіх ключових вокзалів", — ідеться у повідомленні.

Однак наразі верифікація через Дія.Підпис, моніторинг з автовикупом, пільги для студентів та відновлення функції "обіймашок" перебувають на стадії відновлення.

Нагадаємо, вже 29 березня в онлайн-сервісах "Укрзалізниці" з продажу квитків не було зафіксовано збоїв, і вони стабільно працювали, дозволяючи пасажирам без проблем бронювати квитки на різні напрямки.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.