Окупанти атакували Одещину: вирували пожежі, є руйнування, постраждала людина

Новини України / Війна з Росією
548
0
Окупанти атакували Одещину: вирували пожежі, є руйнування, постраждала людина


Одна людина постраждала, пошкоджені житлові будинки та горіли гаражі внаслідок російської атаки на Одеську область вночі 28 березня.

Про це повідомляє ДСНС України.



"Внаслідок ворожої атаки виникло загоряння гаражних приміщень, господарської споруди, пошкоджені приватні житлові будинки. За попередньою інформацією, постраждала одна людина", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що пожежі оперативно загасили.

За попередньою інформацією постраждала одна людина.













Психологи ДСНС працювали з місцевими мешканцями.

Від ДСНС залучались 5 одиниць техніки та 27 вогнеборців, від Національної гвардії України - 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.