Зроблено в Україні: підприємці подали заявки на отримання грантів для переробних підприємств на 1,1 млрд грн

Новини України / економіка, бізнес
1 379
0
Зроблено в Україні: підприємці подали заявки на отримання грантів для переробних підприємств на 1,1 млрд грн


Протягом першого місяця дії програми у 2025 році українські підприємці подали 201 заявку на отримання грантів для переробних підприємств на загальну суму 1,07 млрд грн.

Про це повідомило Міністерство економіки.



Згідно з повідомленням, за аналогічний період минулого року було подано 144 заявки на 701 млн грн.

Серед заявників — виробники харчової продукції, меблів, металевих виробів, бетону, підприємства деревообробної галузі та агропереробники. Значну частку заявок подали виробники літальних апаратів.

Ця програма є частиною політики розвитку виробників Зроблено в Україні та передбачає можливість отримання, на умовах співфінансування, коштів для модернізації та розширення виробничих потужностей переробних підприємств.

"Порівняно з минулим роком кількість заявок зросла майже на 40%, а запитувана сума фінансування — на 52,6%", — зазначила перший віцепрем'єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко. — "Особливо важливо, що лідерами зі кількістю заявок в цьому місяці є проекти у сфері виробництва літальних апаратів. Це підтримує наші Сили оборони та створює основу для подальших технологічних інновацій".

Згідно з повідомленням, найактивніше заявки подавали підприємці з Львівської області (29), Києва (22), Київської (19), Харківської (17) та Дніпропетровської (17) областей. Загалом заявки надійшли майже з усіх регіонів України, разом з прифронтовими Харківською, Запорізькою та Миколаївською областями.

Подача заявок триває постійно, хвилями по два тижні. А з 15 березня триває третя хвиля приймання заявок. Документи можна подати через платформу Дія.

Умови програми передбачають співфінансування 50/50 для більшості підприємств та 80/20 для виробників безпілотників, поліграфії й підприємств у прифронтових регіонах.

Як повідомлялось, у лютому Кабінет Міністрів виділив 5,1 млрд грн на програми, які є частиною політики Зроблено в Україні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
5 гектарів квітів і 120 сортів: на Буковині квітнуть два півонієві поля
8 264
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
7 791
На заході України зранку гриміли вибухи: що відомо про ворожі удари
6 373
«Його голос та гру на гітарі пам’ятають усі»: що відомо про відважного захисника з Буковини Владислава Каралаша
6 223
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 113
У Чернівцях виставили на аукціон місця для торгівлі кавою: де найдорожче
3 819
Знову гірка втрата: на війні загинув захисник із Буковини Віталій Думитрюк
3 365
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
3 092
У Чернівцях чоловік побив дружину: під час обшуку у квартирі знайшли боєприпаси
2 966
«32 роки – шлях до нашої мрії»: ФК «Буковина» отримав чемпіонський кубок і відсвяткував вихід в УПЛ
2 574