Британія заявила, що може відправити 10 тисяч військових в Україну: ЗМІ

Новини України / Війна з Росією
931
0
Британія заявила, що може відправити 10 тисяч військових в Україну: ЗМІ

Премʼєр-міністр Великої Британії Кір Стармер на зустрічі лідерів "коаліції охочих" 15 березня виклав плани щодо західного "миротворчого контингенту" для України чисельністю понад 10 тисяч військовослужбовців.

Про це йдеться у газеті The Times з посиланням на співрозмовників у британському уряді, пише "Європейська правда".



За словами співрозмовників The Times, кінцева чисельність миротворного контингенту для України буде "точно перевищувати 10 тисяч людей", які готова надати Британія.

Крім того, на зустрічі в суботу Лондону вдалось заручитись підтримкою "значно більшої кількості" країн, ніж три, які підтримували відправлення наземних військ і раніше.

Загалом близько 35 країн на зустрічі в суботу погодилися надати зброю, логістичну і розвідувальну підтримку потенційній "миротворчій" місії, пише The Times. З усім тим, очікується, що основну частину військ нададуть саме Британія та Франція.

"Йтиметься про значну силу зі значною кількістю країн, які нададуть війська, і набагато більшою групою, яка зробить свій внесок в інший спосіб", – прокоментувало інше джерело The Times.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують
"Є загроза моєму життю": волонтер із Чернівців поскаржився Зеленському і Малюку
Чи скоротять на Буковині комендантську годину: у Чернівецькій ОВА дали пояснення
Найбільша парковка у Чернівцях стане платною у вихідні
"Впливала на рішення ВЛК": на Буковині силовики затримали депутатку міськради
У Чернівцях блогерку засудили до 5 років ув'язнення за публікацію відео примусової мобілізації
На Буковині викрили батька та сина, які переправляли чоловіків за кордон
160 тисяч гривень штрафу: проти ФК "Буковина" застосують серйозну санкцію
У Чернівцях рятувальники евакуювали 28 людей під час пожежі у багатоповерхівці
Затримання депутатки міськради та пожежа в багатоповерхівці: головні новини минулої доби
Надзвичайно потужна магнітна буря: науковці попередили, коли сильний спалах на Сонці спровокує значний геомагнітний шторм

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм