Самогубство чоловіка в Хмельницькому ТЦК: прокуратура розповіла подробиці

Новини України
1 384
0
Самогубство чоловіка в Хмельницькому ТЦК: прокуратура розповіла подробиці


У прокуратурі розповіли, що чоловіку, який вчинив самогубство у приміщенні хмельницького ТЦК та СП 13 лютого, було 35 років. Зробив він це канцелярським ножем, який взяв в одному з кабінетів.

Про це повідомила речниця Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлія Шевченко, пише Українська правда.



За її словами, 13 лютого 35-річного місцевого мешканця доставили у приміщення міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проходження ВЛК.

Пряма мова речниці: "Однак незадовго в одному із кабінетів він взяв канцелярський ніж та порізав собі шию. Від масивної кровотечі чоловік помер дорогою до лікарні", – розповіла речниця.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України з приміткою самогубство. Наразі проводяться усі необхідні слідчі (розшукові) та процесуальні дії, тривають експертизи з метою встановлення об'єктивних обставин інциденту, перевіряються всі можливі версії.

Що передувало:

13 лютого Хмельницький ТЦК та СП повідомив, що на території центру комплектування, під час проходження військово лікарської комісії, скоїв самогубство чоловік, який перебував у розшуку за порушення військового обліку".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

23:40
Дощі, прохолода, у горах - мокрий сніг. Яким буде початок квітня на Буковині
23:20
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
23:00
Завтра відбудеться історичний матч "Буковина" - "Вікторія": дорожчі квитки уже розібрали
22:45
У чернівецькому храмі УПЦ релігієзнавця обізвали дурнем за зауваження про зміст молитовників
22:17
Не стало буковинця, який 40 років возив рятувальників гасити пожежі
22:00
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
21:41
Якому знаку зодіаку пощастить 1 квітня
21:21
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм