На Херсонщині внаслідок атаки з дрона загинув чоловік

Новини України / Війна з Росією
2 893
0
На Херсонщині внаслідок атаки з дрона загинув чоловік


Фото ілюстративне


На Херсонщині через атаку з дрона у с. Антонівка Херсонського району вранці 1 лютого загинула людина.

Про це у Телеграмі повідомляє Херсонська обласна прокуратура.



"За даними слідства, вранці 1 лютого 2025 року у с. Антонівка Херсонського району військовослужбовці РФ здійснили атаку дроном. У результаті скиду вибухівки загинув чоловік, який перебував на вулиці", - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, за процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом воєнного злочину, що спричинив загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.