Безпілотники атакували нафтобазу у Воронезькій області РФ

Новини України / Війна з Росією
831
0

У Росії скаржаться, що українські безпілотники завдали удару по нафтобазі "Роснефти" у місті Ліски Воронезької області.

Про це пише видання "Букви".



Атаку дронів підтвердив губернатор Воронезької області РФ Олександр Гусєв. За його словами, сили ППО та засоби радіоелектронної боротьби виявили та нібито нейтралізували кілька БпЛА.

"У результаті падіння одного з безпілотників на територію нафтобази сталося займання", — заявив він. Гусєв уточнив, що на місці події працюють екстрені служби.

Місцеві Telegram-канали опублікували відео, на яких зафіксовано момент влучання безпілотника та пожежу.

Зауважимо, кілька днів тому нафтобаза у Лісках вже зазнала удару дронів. У ніч на 16 січня понад десять українських БпЛА атакували об’єкт, унаслідок чого загорілися кілька резервуарів.

Увечері 17 січня українські безпілотники завдали удару по нафтобазі у Калузької області. Тоді як у ніч на 18 січня безпілотники атакували нафтобазу у Тульської області.

Тоді як у місті Енгельс Саратовської області РФ нафтобаза комбінату "Кристал" горіла близько п’яти діб після повторного удару безпілотників.

Згідно з даними Reuters, у 2024 році російські нафтопереробні заводи через атаки українських БпЛА знизили обсяги переробки сировини до 12-річного мінімуму — приблизно 267 мільйонів тонн.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
11 664
На Буковині хлопця, якого шукали 10 діб, знайшли мертвим - поліція
11 330
Гроза та сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
7 233
Тепер це лом: волонтери з Чернівців зібрали уламки ракети
6 370
У боях за Україну загинув випускник юридичного факультету ЧНУ Олександр Товарніцький
5 601
Сильна магнітна буря: вчені попередили про потужний геомагнітний шторм і скільки днів він триватиме
5 429
«Ці кошти можуть стати єдиною надією»: у Чернівцях триває збір на допомогу для постраждалих від ракетного обстрілу
4 253
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
3 386
Чотири знаки Зодіаку отримають подарунок долі і кардинально змінять життя
3 099
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
2 854