За добу 192 бої, найбільше ворог тиснув у Курській області, - Генштаб

Новини України
1 197
0


Протягом минулої доби, 8 січня, на лінії фронту відбулось 192 бойових зіткнення. Найбільше ворог атакував у Курській області.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook-сторінку Генерального штабу Збройних сил України (ЗСУ).



"За минулу добу ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили 11 районів зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, пункт управління, пункт управління БпЛА, два склади та сім інших важливих об’єктів противника", - пише Генштаб.

Ситуація на фронті

На Харківському напрямку росіяни чотири рази атакували в районі Вовчанська.

На Куп'янському напрямку Сили оборони відбили 12 атак неподалік Голубівки, Загризового та в напрямку Петропавлівки.

На Лиманському напрямку ворог атакував 17 разів поблизу Надії, Копанок, Новоєгорівки, Іванівки та Тернів.

На Сіверському напрямку ворог двічі наступав в районі Білогорівки.

На Краматорському напрямку окупанти тричі атакували у районі населеного пункту Біла Гора.

На Торецькому напрямку ворог здійснив шість атак неподалік населених пунктів Торецьк та Диліївка.

На Покровському напрямку відбито 42 штурмові дії агресора поблизу населених пунктів Миролюбівка, Баранівка, Єлизаветівка й не тільки.

На Курахівському напрямку росіяни атакували 38 разів в районах Дачного, Курахового, Шевченка, Петропавлівки, Слов’янки та Ясенового.

На Времівськмоу напрямку відбито 16 атак в районах Новосілки, Костянтинопольського, Янтарного та в напрямку Костянтинополя.

На Придніпровському напрямку ворог атакував три рази.

В Курській області Сили оборони відбили 48 атак загарбників, боєзіткнення не припиняються.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 205 704
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
122 971
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
21 037
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
17 141
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 392
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 962
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 270
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 754
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 981
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
11 039