У Міноборони пояснили, як довго чекати виплат після повернення із СЗЧ

Новини України / Війна з Росією
1 020
0

Військовослужбовці, які добровільно повернулись до військової частини із СЗЧ, отримуватимуть ті ж виплати та забезпечення. Проте для цього потрібен відповідний наказ командира.

Про це заявив начальник відділу комунікацій Головного управління Військової служби правопорядку Сергій Кузьменко, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство оборони України.



Начальник відділу комунікацій пояснив, що відновлення всіх виплат та забезпечення тим, хто повернувся із СЗЧ, відновлюється після офіційного наказу про зарахування до резервного батальйону.

"Коли командир видає наказ по стройовій частині, що військовослужбовець зарахований до резервного батальйону, з цього моменту йому поновлюється виплата грошового забезпечення, здійснюється забезпечення речове, харчове, а також поновлюються всі пільги відповідно до чинного законодавства", - сказав він.

Кузьменко підкреслив, що у період від моменту залишення військовим своєї частини до видання наказу про зарахування до резервного батальйону виплати грошового забезпечення та забезпечення речовим майном не здійснюються.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Буковину накриють заморозки: синоптики попереджають про похолодання
7 433
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
6 983
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
6 194
"Не побачив" бронювання лікаря: на Буковині на працівника ТЦК склали протокол через порушення
5 813
"Молимося за мир": до Чернівців завітав предстоятель ПЦУ Епіфаній - фото
5 064
Залишаються ще два старі кіоски: у Чернівцях розібрали радіоринок
4 126
На Буковині розслідують справу щодо працівників ТЦК, які переправляли ухилянтів за кордон
3 211
Що буде на місці будинку в центрі Чернівців, який обвалився два роки тому: у мерії відповіли
3 138
Оборонці «Азовсталі» та ЧАЕС: з ворожого полону повернулись 185 військових
1 884
Казав, що готовий "стріляти в українців": силовики Буковини викрили зрадника
1 854


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.