У Курській області і біля Куп'янська активізуються бої, - естонська розвідка

Новини України / Війна з Росією
1 138
0

У Курській області та у районі Куп'янська активізуються бойові дії. У листопаді також прогнозується збільшення атак безпілотників.

Про це повідомив глава розвідувального центру Сил оборони Естонії Анта Ківісельг, якого цитує ERR.



"Наступного тижня, ймовірно, відбудеться активізація бойових дій в районах Курська та Куп'янська. У районі Курахового зберігається вже існуючий дуже високий бойовий темп", - сказав він.

Естонський розвідник додав, що контингент російських військ у Курській області постійно збільшується. За даними українських військових, у регіоні перебуває близько 50 тисяч військовослужбовців, з яких близько 10 тисяч - північнокорейські солдати.

"Можна сказати, що така велика кількість військ і можлива концентрація в прикордонних районах виражає бажання РФ витіснити українські сили з Курської області в найближчі тижні або місяці. Найімовірніше, вони спробують це зробити до настання холодів або найпізніше у січні 2025 року", - заявив Ківісельг.

За словами керівника розвідцентру, у листопаді, ймовірно, побільшає кількість атак дронів.

"Цілком ймовірно, що Російська Федерація збільшить свої атаки на критичну інфраструктуру України БПЛА, перш за все до приходу зими. Ми також побачили це в статистичному сенсі, що якщо у вересні було близько 1200 БПЛА, то в жовтні було вже 2000, у листопаді можна очікувати, що ця цифра зросте ще більше", - зазначив Ківісельг.

Ситуація на фронті

Нагадаємо, росіяни активізувалися у районі Куп'янську Харківської області. Нещодавно Сили оборони України відбили велику атаку ворога на Куп'янськ.

Проте найгарячішою ділянкою фронту залишається Курахівський напрямок.

Крім того, російські війська знову пішли у наступ у Курській області. Ворог залучає до боїв північнокорейських військових. За словами глави МЗС України, КНДР в обмін на відправку військ до Росії хоче отримати військові технології.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Українка перевірила 7 популярних марок масла на якість: одне з них - підробка
12 164
Воював під Бахмутом: у Чернівцях внаслідок вибуху гранати загинув військовий
7 060
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
6 022
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 887
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 796
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 683
Осінь здивує українців: якою буде погода у вересні та коли чекати похолодання
3 559
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 423
На Буковині відремонтували проїзд через міст на важливій дорозі - фото
3 330
«Хотіла бути корисною державі»: історія буковинки Маргарити, яка стала прикордонницею
3 286