Де було найбільше боїв: Генштаб повідомив новини з фронту

Новини України / Війна з Росією
961
0

Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 162 бойових зіткнення.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.



На Харківському напрямку противник вісім разів штурмував позиції наших підрозділів в районі Вовчанська.

На Куп'янському напрямку за добу відбулося 17 атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника неподалік Колісниківки, Загризового, Кругляківки та Лозової.

На Лиманському напрямку ворог атакував шість разів. Намагався просунутись уперед поблизу Новомихайлівки, Греківки та Торського.

На Сіверському напрямку українські воїни відбили атаку в районі Верхньокам'янського.

На Торецькому напрямку ворог, в деяких випадках за підтримки авіації, здійснив 11 атак неподалік Торецька та Щербинівки.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 28 штурмових і наступальних дій агресора в районах населених пунктів Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Григорівка, Пустинка та Новоолексіївка.

На Курахівському напрямку Сили оборони відбили 47 атак. Найактивніше окупанти намагалися просунутися вперед в районах Іллінки, Новоселидівки, Вознесенки, Новодмитрівки, Дальнього та Антонівки.

На Времівському напрямку противник здійснив 15 штурмів. Активно залучав для ударів на напрямку штурмову і бомбардувальну авіацію.

На Придніпровському напрямку російські загарбники атакували наші позиції п'ять разів. Отримали жорстку відсіч, зазнали втрат.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

На кордоні з Чернігівською та Сумською областями противник з території РФ активно застосовує артилерію й авіацію по районах українських населених пунктів.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 847
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 840
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 438
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 636
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 028
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 849
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 499
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 467
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 317
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 313