Weather

Єврокомісія визнала, що Україна виконала вимоги 2022 року, зокрема щодо угорців

Новини України
1 080
0

У Європейській комісії зазначили, що у процесі підготовки до вступу в ЄС Україна "виконала всі кроки", визначені у висновку Європейської комісії від 2022 року щодо надання статусу кандидата.

Про це свідчить проєкт звіту ЄК щодо України у рамках так званого "пакету розширення", фрагменти якого опинилися у розпорядженні журналістів "Європейської правди".



Серед іншого, у документі позитивно відзначені зусилля України щодо прав нацспільнот – попри те, що Угорщина вважає прогрес України недостатнім. Так, ЄК позитивно оцінює зміни у меншинне законодавство, схвалені у грудні 2023 року, при цьому Брюссель пішов навіть на те, щоби підтвердити підтримку українського закону навіть без його аналізу Венеційською комісією, свідчать джерела "Європейської правди".

"Хоч ми і відзначаємо, що Венеційська комісія не оновила свої рекомендації, та Єврокомісія вважає, що Україна виконала необхідні заходи", – цитують звіт джерела "ЄП".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують