У Зеленського розповіли, коли в Україні відбудуться вибори

Новини України / новини
1 352
0


Вибори в Україні відбудуться після завершення війни. Такою є позиція Президента Володимира Зеленського.

Про це заявив глава Офісу Президента Андрій Єрмак в інтерв'ю італійському виданню corriere.it, пише Телеграф.



Очільник країни наполягає на тому, щоб усі військовослужбовці та біженці за кордоном мали можливість проголосувати. А зараз, за словами Єрмака, всі державні ресурси спрямовані на оборону країни.

У розмові з італійськими журналістами керівник ОП торкнувся й інших важливих тем. Зокрема, він розповів про участь північнокорейських військових у бойових діях на боці РФ. За наявною інформацією, їх перекинуть на Курський напрямок фронту уже найближчим часом.

Єрмак також прокоментував нещодавню зустріч із Дональдом Трампом. За його словами, розмова пройшла успішно. А загалом в Офісі Президента не побоюються можливої перемоги Трампа на президентських виборах у США.

Щодо переговорів з РФ, глава ОП підкреслив, що Україна виступає проти заморожування конфлікту. Натомість Київ прагне повного припинення війни та відновлення територіальної цілісності в межах кордонів 1991 року.

Андрій Єрмак наголосив на важливості підтримки з боку міжнародних партнерів. За його словами, Україна вже підписала десятки двосторонніх безпекових угод, які передбачають підтримку вступу до НАТО в найближчі роки.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

23:20
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
23:00
Завтра відбудеться історичний матч "Буковина" - "Вікторія": дорожчі квитки уже розібрали
22:45
У чернівецькому храмі УПЦ релігієзнавця обізвали дурнем за зауваження про зміст молитовників
22:17
Не стало буковинця, який 40 років возив рятувальників гасити пожежі
22:00
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
21:41
Якому знаку зодіаку пощастить 1 квітня
21:21
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова
20:59
В застосунку "Дія" з'явився новий розділ: для кого він призначений

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм