В уряді розповіли, коли в Україні проведуть наступну індексацію пенсій

Новини України
1 635
0


В Україні наступну індексацію пенсій проведуть у березні 2025-го - як це робили 2023-го і 2024-го. В уряді обіцяють знайти для цього фінансовий ресурс.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час пресконференції.



За словами прем'єра, завдяки фінансовій стійкості Україні зберегли всі спеціальні виплати, а пенсії та субсидії виплачують.

"Так буде тривати. Це велика робота, вона відбувається щодня. Всі індексації були проведені у березні 2023, у березні 2024-го і будуть проведені у березні 2025 року, - пообіцяв очільник Кабміну. 

Він наголосив, що інфляція в країні залишається помірною – 5,4% у липні. Прем'єр наголосив, що економіка помірно відновлюється – 3,7% зростання ВВП у другому кварталі цього року.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
22 897
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
14 418
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 995
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 480
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 665
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
8 625
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 263
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 856
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 704
Два закарпатські села потрапили до переліку найкращих туристичних сіл світу
6 358


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.