На Херсонщині через атаки з дронів постраждали шестеро людей

Новини України / Війна з Росією
972
0

На Херсонщині через ворожі атаки з дронів постраждали шестеро людей, їм надають медичну допомогу.

Про це у Телеграмі повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.



"До лікарні доставлено 23-річну дівчину з мінно-вибуховою травмою. Близько 11.00 вона потрапила під обстріл з дрона в Антонівці", - написав Мрочко.

Пізніше посадовець додав, що з Антонівки, яка входить до складу Херсонської міської громади, ушпиталено ще трьох постраждалих: це жінки 1939, 1982 та 1968 років народження, які отримали мінно-вибухову травму та уламкові поранення внаслідок скиду ворогом вибухівки з дрона.

Усім постраждалим медики надають необхідну допомогу.

Мрочко також повідомив, що в тяжкому стані до однієї з херсонських лікарень доставили 72-річну жінку та 68-річного чоловіка. Вони теж постраждали від ворожого дрона у передмісті Херсона близько 11.00. У потерпілих — вибухова травма та множинні уламкові поранення.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм