Трамп пообіцяв вивести США із війни в Україні у разі своєї перемоги

Новини України / Новини світу
2 739
0


Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив, що Америка "застрягла" у війні в Україні, й тільки його перемога дозволить їй "вийти" звідти.

Про це Трамп сказав на мітингу в Атланті у вівторок, 24 вересня, повідомляє "Європейська правда".



Експрезидент знову пообіцяв у разі перемоги "врегулювати війну в Україні" та "покласти край хаосу на Близькому Сході", тому що світ "дуже близький до Третьої світової війни".

"Байден і Камала втягнули нас у війну в Україні, і тепер вони не можуть нас звідти вивести. Не можуть. Я спостерігав за ним: "Ми вийдемо-вийдемо-вийдемо". Він говорить це вже три роки", – додав Трамп.

Він також повторив свої слова про Зеленського, який "є найкращим торговцем на Землі" та кожного разу після поїздки до США "забирає із собою 100 мільярдів доларів".

"Але ми застрягли в цій війні, якщо тільки мене не оберуть президентом. Я це зроблю. Я проведу переговори. Я вийду звідти. Ми повинні вийти", – сказав республіканець.

Далі він допустив сценарій, за якого Росія може перемогти у війні проти України, навівши на підтвердження своїх слів твердження "когось", з ким спілкувався днями: "Вони перемогли Гітлера, вони перемогли Наполеона. Це те, що вони роблять. Вони воюють, і це неприємно".

А після цього Трамп повторив неодноразово спростовану тезу про те, що США дали Україні "майже 300 мільярдів доларів", а Європа – "лише невелику частку від цієї суми". І звинуватив Байдена в тому, що він навіть не намагався змінити ситуацію.

"Думаєте, Байден не спить ночами, думає, як ми змусимо Європу заплатити? Ні, він спить", – підсумував Трамп.

Як відомо, Трамп неодноразово заявляв, що знає, як завершити війну в Україні. На дебатах із віцепрезиденткою Камалою Гарріс ухилився від відповіді, чи хоче він перемоги України у війні, повторюючи лише, що "хоче припинити війну", та стверджуючи, що реальні людські втрати у ній нібито сягають мільйонів.

Гарріс своєю чергою заявила, що якби останні роки президентом був він, а не Джо Байден, це стало б катастрофою для України та Східної Європи.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 202 783
Завтра на Буковині поховають 21-річну жінку, яку жорстоко вбив свекор і закопав на городі
1 027 718
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
121 107
Чернівці 100 років тому: оживили старі фото міста - відео
35 508
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 711
У Чернівцях прибирають 309 вулиць: оприлюднили графік, коли це роблять
16 978
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
16 922
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 169
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 595
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
13 951