Щомісяця через рекрутингові центри мобілізують 6 500 добровольців

Новини України / новини
1 361
0


Щомісяця через рекрутингові центри до Сил оборони України долучаються в середньому 6 500 добровольців.

Про це заявив уповноважений Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець, інформує пресслужба відомства.



"Показники рекрутингу в Cили оборони зростають з місяця в місяць. В середньому щомісячно по країні рекрутується 6,5 тисяч добровольців. Саме люди є основою Сил оборони, і Центр надає можливість стати до їх лав. Наші рекрутери готові надавати консультації та допомагати кожному знайти своє місце в армії", - зазначив Бежевець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки ув’язнених із Сокирянської колонії служать у лавах ЗСУ: прокурор області назвав цифру


За його словами, в Україні відкрито понад 10 тисяч вакансій у Силах оборони, серед цих і кухарі, ремонтники, юристи, медики та оператори БПЛА. Рекрутуватися можна до будь-яких підрозділів ЗСУ, Нацгвардії, СБУ та ДПСУ.

Понад 17 тисяч громадян по всій Україні звернулися до мережі рекрутингових центрів та отримали фахову консультацію від цивільних рекрутерів, які пройшли спеціальне навчання.

"У рекрутинговому центрі та навколо нього не роздаватимуть повістки - це прямо заборонено нормативними документами", - зазначили у міністерстві.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
76 143
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
73 016
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
41 328
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
32 697
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 126
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 511
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 324
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
23 998
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 319
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 944