Що буде, якщо вчасно не сплатити штраф від ТЦК

Новини України
1 800
0

Раніше розмір штрафу за порушення мобілізаційного законодавства становив півтори тисячі гривень, але за новими законами тепер це 17 тисяч гривень. Якщо не сплатити його вчасно, то ця сума зросте.

Адвокат Роман Кичко нагадав, що штраф потрібно сплатити впродовж 15 днів, пише 24 канал.



Яке покарання за невчасну оплату штрафу

За словами адвоката, якщо вчасно не сплатити штраф, то його сума подвоїться до 34 тисяч гривень.

Він зазначив, що притягнення до адмінвідповідальності та накладання штрафу за порушення правил військового обліку та мобілізації "трохи схоже на процедуру розгляду справи в суді".

Початково штраф може накласти тільки керівник ТЦК у приміщенні військкомату. Якщо людина його не сплачує, то ТЦК передає матеріали про адміністративне стягнення до виконавчої служби для примусового стягнення штрафу.

- Штраф становить 17 тисяч і вище для фізичної особи. Але це не завжди може бути 17 тисяч, якщо людина його не сплачує. Наприклад, штраф наклали, людина про нього не знала і не сплачує протягом 15 днів, тоді ТЦК передає ці матеріали про адміністративне стягнення до виконавчої служби, тобто до примусового стягнення штрафу, до того ж штраф подвоюється. Тобто 17 треба помножити на два, якщо людина не сплатила штраф упродовж 15 днів, – пояснив адвокат.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Керівника Чернівецького обласного ТЦК та СП перевели у бойову частину
9 763
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
7 248
«Місця не вистачає»: цьогоріч в гуртожитки ЧНУ поселили понад тисячу першокурсників
5 375
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
3 569
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 251
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 165
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
2 974
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
2 944
У Чернівецькому ТЦК та СП прокоментували затримання лікаря-педіатра
2 662
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 655


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.