Україна повернула з окупованих територій 14 дітей

Новини України
1 092
0

На підконтрольну уряду України територію вдалося повернути ще 14 дітей, які перебували на тимчасово захоплених територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.



"Bring Kids Back UA в дії: на рідну землю вдалося повернути ще 14 дітей. За сприяння та кропіткої роботи нашої команди, в Україну вдалося повернути декілька родин із тимчасово окупованої території Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей", – повідомив Лубінець.

Він розповів, що одна з родин, яка не сприймала нового "безладу" російської влади, кілька разів намагалася виїхати з тимчасово окупованих територій самотужки, але її під супровід погроз без пояснення повертали назад. Інша ж родина взагалі переховувалася від росіян через свою проукраїнську позицію.

"Під час спілкування з працівниками нашого Офісу, люди розповіли, що боялися вийти на вулицю, не могли знайти роботу без "російського" паспорта, отримували погрози про вилучення майна та позбавлення батьківських прав, не мали права вибору у школах та ставали учасниками безпідставних обшуків власних помешкань. Знайдені українські книги – спалювали, цінне майно – вилучали. "Нова" влада не обмежувала себе ні в чому. Тож ухвалили правильне рішення – виїхати з ТОТ, чим здійснили розумний вибір на користь безпеки, свободи та гідного майбутнього, що відображає силу та незламність українського народу", – додав Лубінець.

Омбудсмен запевнив, що держава спільно з громадськими та благодійними організаціями надаватимуть все необхідне для того, аби забезпечити стабільне середовище для зростання маленьких українців.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Прикордонники затримали групу лісівників, які переправляли ухилянтів до Румунії
92 463
У Чернівцях представили нового начальника ОВА: запросили не всі медіа
46 222
У Чернівцях змінили кінцеву зупинку популярного автобусного маршруту
28 555
З'явився графік відключень світла у Чернівецькій області на завтра, 14 січня
27 540
Хто може стояти за новими призначеннями очільників Буковини та інших регіонів, - ЗМІ
16 003
Відключення будуть тривалішими: "Чернівціобленерго" оновило графік на сьогодні
12 634
Новий очільник Чернівецької ОВА розповів про перші завдання на посаді
12 174
На Буковині начальник митного поста з кожного контрабандного іPhone брав 100 доларів
10 273
Світла буде менше: у "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключення на 15 січня
8 567
Буковинців закликають гідно провести в останню путь полеглого воїна Руслана Дущака
8 384