У боях за Україну загинув ще один грузинський доброволець

Новини України / Війна з Росією / Новини світу
1 613
0

Грузинський боєць Віктор Кіпрітіді, який бився на боці Збройних сил України, загинув у боях проти російських загарбників.

Про це пише "Луна Кавказу".



49-річний Кіпрітіді був біженцем з Абхазії, родом із Сухумі, і раніше служив у "Грузинському легіоні".

Подробиць його загибелі не розкривають. Тіло бійця планують доправити в Грузію 30 серпня.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну загинуло понад 60 грузинських бійців, які воювали за ЗСУ.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.