Міністерство внутрішніх справ хоче ускладнитим процедуру складання іспитів з водіння

Новини України
1 002
0

МВС розробило законопроєкт, який має на меті посилити контроль за складанням теоретичних та практичних іспитів на водіння.

Основні зміни стосуються як теоретичної, так і практичної частини іспитів.



Щодо теоретичного іспиту, пропонується зробити його складання можливим виключно державною мовою та обов'язково в присутності екзаменатора. Сам іспит буде проводитися у формі комп'ютерного тестування, що забезпечить рівні умови для всіх кандидатів. Під час іспиту екзаменатору буде суворо заборонено спілкуватися з кандидатом у будь-якій формі, а кандидату буде заборонено використовувати сторонні джерела інформації та допомогу інших осіб.

Що стосується практичного іспиту, то законопроєкт передбачає обов'язкове використання технічних засобів контролю, таких як фото-, відео- та аудіотехніка, в автомобілі під час іспиту. Крім того, після завершення іспиту, як теоретичного, так і практичного, кандидат у водії та екзаменатор повинні будуть ознайомитися з результатами та поставити свої підписи в екзаменаційному аркуші.

Представники МВС вважають, що реалізація цього законопроєкту дозволить оптимізувати процедури проведення іспитів у сервісних центрах та створити більш чесні та прозорі умови для всіх, хто бажає отримати посвідчення водія.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують