Ворог знову б'є по Києву. РФ уночі атакувала столицю дронами, вранці - "Іскандерами"

Новини України / Війна з Росією
1 435
0

Фото ілюстративне

Уночі та вранці 20 серпня російські війська атакували Київ ударними безпілотниками і ракетами, ворожі повітряні цілі вдалося знищити, минулося без жертв і руйнувань.

Про це повідомляє КМВА у Telegram.



"Ворог знову б’є по Києву. Знову і знову. Ракетно-дроновий терор не припиняється! Вночі окупанти атакували столицю ударними БпЛА (дрони були знищені ППО). А сьогодні зранку повітряну тривогу оголосили через загрозу застосування крилатих ракет", - зазначив начальник КМВА Сергій Попко.

За його словами, окупант атакував столицю України із північного напрямку ймовірно крилатими ракетами на кшталт Іскандер-К.

"Це була вже п’ята ракетна атака по Києву цього місяця! Силами і засобами протиповітряної оборони ракети були знищені ще на підступах до міста. За інформацію на цю хвилину, в Києві без руйнувань та потерпілих. Дані оперативного зведення постійно оновлюються", – наголосив Попко.

Він зазначив, що з початку серпня у столиці вже 41 раз оголошували повітряну тривогу через загрозу російських ударів.

Відомо, що вранці під час оголошеної тривоги в Київській області працювала ППО.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
26 204
Бійка за участю прикордонників у селі на Буковині: що кажуть в громаді та ДПСУ
13 615
Волонтерка з Чернівців, яка допомагає ЗСУ, розповіла, про що говорили із Зеленським
8 142
Уряд включив "Буковину-1" до Реєстру індустріальних парків: що там вироблятимуть
5 216
Уряд впровадив зміни для отримання ID-картки та закордонного паспорта
4 647
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
4 252
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 569
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 488
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
3 330
Фахівці з Чернівців вирушили до Києва, щоб допомогти відновити теплопостачання
3 213