Армія РФ підступає до Покровська: у жителів є максимум два тижні на евакуацію – МВА

Новини України / Війна з Росією
929
0

Збільшилися темпи евакуації з Покровська на Донеччині, до якого наближається російська армія, – щодня з міста виїжджає 500-600 людей.

Про це повідомив начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк в етері "Радіо Свобода".



Враховуючи терміни просування російської армії, у жителів Покровська є тиждень-два на евакуацію, припускає місцева влада і закликає людей виїхати вже, поки це можливо ще зробити у спокійному режимі. Наразі у Покровську працюють усі сервіси та служби. Але начальник МВА прогнозує, що вже невдовзі їхню роботу доведеться припиняти.

"На сьогодні поки що в Покровську працює все, всі сервіси, повністю. Тобто, і вода, і електрика, і газ, і комунальний транспорт їздить. І магазин, ринки, банки, суд, ДМС, ЦНАП. Поки що працює все. Але ми розуміємо, що тиждень там буде згортатися потихеньку", – повідомив Сергій Добряк.

Начальник МВА прогнозує, що вже цього тижня у місті запровадять примусову евакуацію дітей.

"В нас було 13 700 дітей до повномасштабної війни. Зараз в громаді залишається ще 4 788 дітей, тобто третина ще залишається… Я думаю, що ми дійдемо до того на цьому тижні, що в нас буде теж примусовий вивіз дітей", – сказав Добряк.

За його словами, приблизно 60 відсотків жителів виїжджають з Покровська самотужки, власним транспортом: "Вчора виїхало 490 людей. З них тільки 135 виїхали потягом. А решта виїхали своїм транспортом, з речами, з прицепом. Ми спокійно можемо як мінімум 1000 людей вивозити. На це є ресурс. Аби поїхали".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції
У Чернівцях у багатоповерхівці горіла квартира: з будинку евакуювали 28 людей - фото
Мріяв накрити стіл від Чернівців до Чорториї: сьогодні - день народження Івана Миколайчука
Сьогодні Буковина попрощається із захисником Євгенієм Людвіком
14 червня, 2025
Юна Сумська та фільм від Джолі: що можна побачити на Миколайчук OPEN, який стартував у Чернівцях
Четвертий обмін за тиждень: в Україну повернулися бійці, які у полоні з 2022 року
Поверталися з навчання: стали відомі нові подробиці трагічної ДТП у Франції, у якій постраждали буковинці
Поверталися з навчання: стали відомі нові подробиці трагічної ДТП у Франції, у якій постраждали буковинці
17 735
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції
6 339
"Готові платити 90 тис. грн, але знайти людину не можемо": за ким активно полюють на ринку праці
6 041
ДТП на важливій трасі поблизу Чернівців: рух ускладнений
5 574
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
4 725
«Врожай місцевий, тому й удвічі дешевше»: у Чернівцях подешевшали сезонні овочі
3 863
Воював з 2014 та був командиром: що відомо про відважного воїна з Буковини Юрія Шимківа
3 848
У ДТП на кільці поблизу Чернівців травмувалися п'ятеро людей
3 810
Чому в річці на Буковині щоразу гине риба?
3 393
"Як назвали?": буковинець, який повернувся з полону, по телефону дізнався, що у нього народився син - відео
3 187