У Польщі потяг зіштовхнувся з твариною: затримується український рейс

Новини України
828
0

У Польщі поїзд SKPL 768Л Варшава–Рава-Руська зіштовхнувся з дикою твариною. Постраждалих серед пасажирів та поїзної бригади немає, але через аварію затримується низка рейсів.

Про це повідомила пресслужба "Укрзалізниці".



Потяг Варшава–Рава-Руська затримується приблизно на чотири години. Також український рейс з Рава-Руської до Львова та Коломиї, який забирає пасажирів із Польщі, вирушить із затримкою, очікуючи на прибуття поїзда з Варшави.

Крім того, зміщується також відправка ранкового зворотного рейсу 767Л з Рава-Руської до Варшави – точний час повідомлятимуть співробітники вокзалів.

Нагадаємо, що через ремонтні роботи на польській залізниці деякі потяги Хелмського напрямку будуть курсувати з обмеженим маршрутом. Це триватиме до 30 вересня.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують