Місяці судів позаду: з голови НСЗУ зняли підозру у службовій недбалості

Новини України / політика, влада
2 738
0


З голови Національної служби здоров’я України Наталі Гусак зняли підозру.

Про це Наталя Гусак написала на своїй фб-сторінці.



"Нарешті можу поділитися хорошою новиною: з мене знято підозру і статус "підозрюваної". Повністю! Отримала відповідне рішення Київського апеляційного суду в надуманій справі. Більше того - рішення оскарженню не підлягає. Хоча! Навіть Касаційний кримінальний суд, куди звернулась сторона обвинувачення, їм сьогодні відмовив. Місяці судів, пояснень, обґрунтувань і доказів нарешті позаду. Буду відвертою: морально це було непросто. Проте це була боротьба за моє чесне ім’я і всієї команди НСЗУ Національна служба здоров'я України. І ми у цій боротьбі перемогли", - написала Наталя Гусак.

Що відомо про справу голови НСЗУ

У жовтні 2023 року голові Національної служби здоров’я України (НСЗУ) повідомлено про підозру у службовій недбалості зі збитками понад 2 млн грн.

За даними слідства, у квітні 2022 року на замовлення Нацслужби здоров’я України одним із спеціалізованих державних підприємств виконувалися роботи щодо адміністрування центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я.

За результатами виконання цих робіт держпідприємством складено акт здачі-приймання послуг, в який включено всі роботи згідно договору та відомості про певний обсяг робіт, які фактично, як вважають слідчі, не виконувалися. Голова НСЗУ, начебто, належним чином не перевірила фактично виконані роботи та не вжила заходів щодо зменшення загальної суми договору.

Печерський суд Києва не обрав запобіжний захід голові нацслужби здоров'я України Гусак.

Голова НСЗУ Наталія Гусак запевнила, що зацікавлена у чесності процесу.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
9 662
Буковину накриють заморозки: синоптики попереджають про похолодання
7 112
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
6 076
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
5 866
"Не побачив" бронювання лікаря: на Буковині на працівника ТЦК склали протокол через порушення
5 229
"Молимося за мир": до Чернівців завітав предстоятель ПЦУ Епіфаній - фото
4 688
Залишаються ще два старі кіоски: у Чернівцях розібрали радіоринок
3 906
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
3 092
Що буде на місці будинку в центрі Чернівців, який обвалився два роки тому: у мерії відповіли
2 869
На Буковині розслідують справу щодо працівників ТЦК, які переправляли ухилянтів за кордон
2 480


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.