Торгують паливом: СБУ затримала на хабарях одного з головних податківців Києва

Новини України / кримінал
1 808
0

Служба безпеки України викрила на корупції виконувача обовʼязків заступника начальника Головного управління Державної податкової служби у місті Києві.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.



Як зауважили у спецслужбі, за матеріалами справи, посадовець причетний до вимагання неправомірної вигоди від столичних підприємців.

"Задокументовано як фігурант одержував хабарі від директора київської компанії, яка займається оптовою торгівлею твердим, рідким та газоподібним паливом. В обмін на грошову "винагороду" чиновник обіцяв підприємцю надати ліцензії на продаж пального. Для комунікації з очільником компанії та передачі хабаря посадовець залучив свого знайомого", - йдеться в повідомленні.



СБУ задокументувала одержання чиновником першої частини неправомірної вигоди й затримала його разом із посередником під час передачі другого "траншу".

Обом затриманим оголосили про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

У СБУ зауважили, що проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення і притягнення до відповідальності всіх винних осіб.

Зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
24 023
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
9 007
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
4 994
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 438
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 243
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 176
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 162
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 046
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 963
«Хотіла бути корисною державі»: історія буковинки Маргарити, яка стала прикордонницею
2 786