Уряд виділив 100 млн грн на відбудову «Охматдиту»

Новини України / Війна з Росією
1 206
0

Міністерство охорони здоровʼя, Міністерство економіки та Міністерство фінансів відразу після ракетного удару РФ по "Охматдиту" отримали вказівку опрацювати питання щодо виділення коштів для відновлення і допомоги постраждалим.

Так, під час сьогоднішнього засідання уряду було виділено 100 млн грн, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.



"Сьогодні ми спрямовуємо з резервного фонду держбюджету 100 млн грн на першочергові відновлювальні роботи в "Охматдиті". Далі будемо збільшувати фінансування в міру того, як буде підготовлено проєкт відбудови", – заявив він.

Крім того, кожній родині з дітьми, яка постраждала від вчорашньої атаки, спільно з ЮНІСЕФ буде виділено допомогу у розмірі 10,8 тис. грн на кожного члена родини.

Зокрема, уряд також знайшов локацію для переїзду лікарів та маленьких пацієнтів зі зруйнованих та пошкоджених корпусів. Це Київські обласні клінічні лікарні №1 та №2.

"Надаємо відповідне доручення про початок переміщення", – додав прем'єр.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують