Збірна Англії по пенальті виграла в Швейцарії і вийшла до півфіналу Євро-2024

Новини України / спорт
1 570
0

Збірна Англії у серії пенальті перемогла Швейцарію і стала третім чвертьфіналістом чемпіонату Європи-2024.

Основний час матчу завершився з рахунком 1:1, пише Чемпіон.



З перших хвилин збірна Англії постала зовсім іншою командою, ніж раніше. Втім, попри відчутну ігрову перевагу англійців перший тайм завершився без голів.

На 75 хвилині Брель Емболо з кількох метрів замкнув простріл від Дана Ндоє.

Пропущений гол став справжнім холодним душем для всієї Англії, а особливо для Саутгейта, який одразу ж зробив потрійну заміну. Але врятуватися допомогли не свіжі гравці, а Букайо Сака, який шикарним більярдним ударом перевів гру в овертайми.

Овертайми могли завершитися перемогою будь-якої з команд, але й додаткових 30 хвилин не вистачило, щоб визначити переможця.

В серії пенальті точнішими виявилися англійці. Фатальним для Швейцарії став перший удар Мануеля Аканджі, який відбив Джордан Пікфорд. Підопічні Саутгейта, своєю чергою реалізували усі свої спроби.

У півфіналі Англія зіграє проти переможця пари Нідерланди — Туреччина. Заключний чвертьфінал відбудеться сьогодні, 6 липня. Початок зустрічі — о 22:00 за київським часом.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався