Сергій Жадан зізнався, чому він та його колеги вирішили піти на фронт: "Із зими готувалися"

Новини України / культура, шоу-бізнес
2 073
0

Український письменник і рок-музикант Сергій Жадан, який нещодавно поповнив лави ЗСУ, зізнався, чому вирішив піти на фронт.

Виявилося, що 49-річний чоловік давно хотів стати на захист країни і готувався до цього заздалегідь разом з другом - солістом гурту "Жадан і Собаки" Євгеном Турчиновим, який зараз теж пішов воювати.



"Ми вже давно збиралися мобілізуватися. Починаючи із зими готувалися, проходили ВЛК, наразі перебуваємо на вишколі. Ми - це члени гурту "Жадан і Собаки", нас зараз троє", - розповів Жадан виданню LB.

Він також наголосив, що і місце для своєї служби обрав свідомо. Бригадою "Хартія" він постійно опікувався, допомагав закривати збори та передавав кошти від своїх літературних виступів.

"Це наша велика родина. Ми допомагали її створювати, стояли у витоків, підтримували як волонтери. Коли був поетичний вечір у Палаці спорту в Києві, я вже був рекрутом і писав заяву на відпустку - керівництво поставилося з розумінням, мене відпустили. Тим більше вечір був благодійний, і всі зароблені гроші ми передали на "Хартію", - наголосив Сергій.

Також чоловік додав, що поки не знає, чи буде продовжувати займатися творчістю, адже попереду на нього чекають зовсім інші завдання.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Збитків на сто тисяч: у Чернівцях через недбалість управителя 121 будинок був без тепла
7 244
Коли 17 листопада на Буковині не буде світла: графік відключень
5 019
Чернівчан закликають гідно провести в останню дорогу полеглого воїна Дмитра Ільчука
3 677
Цибуля подешевшала до рекордних цін: скільки вона коштує на ринках Чернівців
3 043
Учень з Буковини встановив національний рекорд, піднявшись на одну з вершин Альп
3 028
У Чернівцях попрощались із загиблим захисником Дмитром Ільчуком
2 979
Озвучено рівень бідності в Україні: яка мінімальна сума для пенсіонера, працівника та дитини
2 756
Родина, яка прославила регіон: у Чернівцях проведуть культурно-освітній захід присвячений Мандичевським
2 598
«Буковина» встановила клубний рекорд та увійшла в історію Першої ліги
2 498
Буде більше світла: на Буковині знов оновили графік відключень світла на сьогодні
2 181

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.