У міненерго пояснили, чому різко зріс тариф на світло

Новини України
1 492
0


Причина зростання цін на електрику для населення – наслідки масованих російських атак на українську енергетику, які призвели до втрати 9 ГВт потужностей.

Про це заявила заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук.



У міністерстві енергетики заявили, що підвищення тарифу на електроенергію з 1 червня стало вимушеним заходом.

"Підвищення тарифу – це вимушений крок, підвищення тарифу – це вимушений крок, єдина причина якого – це значні втрати в енергосистемі після ворожих обстрілів", – зазначила Світлана Грінчук.

За словами посадовиці, зростання тарифу допоможе у ремонтній кампанії об'єктів електрогенерації. Це необхідно, щоб українська енергетика могла підготуватися до зими.

Вона уточнила, що тариф для населення 4,32 грн за кВт*год покриває виключно собівартість виробництва та передачі електроенергії побутовим споживачам. Ринкова ж вартість однієї кіловат-години становить понад 7,5 грн.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Хочете жити довго - нарощуйте мускулатуру: чому потрібні силові тренування
Молодик їхав Чернівцями під час комендантської години із наркотиками в авто
Сьогодні світ спостерігав сонячне затемнення: як це було - пряма трансляція
Тарифи на газ та електроенергію в Україні: що зміниться із квітня
Українські десантники взяли у полон групу росіян на Курщині - відео
"Жодної совісті": Іво Бобул обурився брехнею, яку розповсюджують про нього шахраї
Школярка з Чернівців придбала за наколядовані кошти дрон для ЗСУ - відео
У Чернівцях попрощаються із воїном Василем Зельмановичем

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм