У Кривому Розі в ТЦК помер чоловік: що відомо

Новини України
1 866
0

У Саксаганському терцентрі комплектування та соціальної підтримки в Кривому Розі помер військовозобов'язаний.

Про це повідомила у Фейсбуці служба зв’язків з громадськістю Дніпропетровського обласного ТЦК та СП.



"Повідомляємо, що 5 травня на території Саксаганського ТЦК та СП м. Кривого Рогу внаслідок раптового різкого погіршення стану здоров’я помер військовозобов’язаний. Різке погіршення здоров’я військовозобов’язаного супроводжувалось ознаками епілептичного нападу", - йдеться у повідомленні.

У терцентрі зазначили, що була негайно викликана швидка медична допомога, до прибуття якої військовозобов’язаному надавалась домедична допомога. Співробітники патрульної поліції, які прибули за викликом, констатували біологічну смерть без ознак фізичного впливу.

"За фактом смерті громадянина тривають слідчі дії правоохоронних органів, до завершення яких просимо утриматись від емоційних і неперевірених заяв та суджень", - наголосили в ТЦК.

Спецпрокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом смерті чоловіка в терцентрі комплектування та соціальної підтримки у м. Кривий Ріг.

"За процесуального керівництва Криворізької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону розпочато кримінальне провадження за фактом можливого перевищення службовими особами Саксаганського РТЦК та СП м. Кривий Ріг службових повноважень, що призвело до смерті мобілізованого (ч. 5 ст. 426-1 ККУ)", - йдеться в повідомленні.

Наразі у кримінальному провадженні сплановано проведення першочергових слідчих (розшукових) дій та призначено судові експертизи.

Триває слідство.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
17 858
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
10 555
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 166
П'ятиповерхову будівлю "Укрпошти" у Чернівцях не змогли продати
9 476
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
7 347
Сьогодні - шквальний вітер, завтра - сильні заморозки: погода на Буковині ближчими днями
6 982
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
6 542
«Танці допомогли звикнути до протеза»: ветеран відкрив у Чернівцях школу танців
6 439
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
5 494
Завтра у Чернівцях попрощаються із двома загиблими військовими
5 250


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.