Популярний в Україні овоч стрімко дешевшає через зниження попиту

Новини України
996
0

Станом на кінець тижня, що стартував 8 квітня, оптові ціни на картоплю в Україні опустилися до 14-18 грн/кг ($0,36-0,46/кг), що в середньому на 13% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня, свідчать дані проекту EastFruit.

За словами операторів ринку, пропозиція картоплі залишалася доволі об’ємною, тоді як попит на продукцію продовжував знижуватися. Водночас багато покупців скаржилися на якість й часто відмовлялися від закупівель.



Водночас наразі картопля в Україні коштує в середньому в 3 рази дорожче, ніж у першій половині квітня 2023 року. При цьому, з огляду на досить великі обсяги продукції на ринку, українські фермери не виключають можливості подальшого здешевлення в цьому сегменті.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують