Звільнено тисячі: Україна відправила на ротацію частину бригад, - Генштаб

Новини України
1 273
0

Військове керівництво знайшло можливість відправити частину бригад з передової на відпочинок. Про це йдеться в заяві Генерального штабу ЗСУ.

"Триває планова ротація підрозділів, які з початку повномасштабного вторгнення виконували завдання в районах бойових дій. Попри те, що російські окупанти продовжують тиснути на багатьох напрямках, знайдені можливості для почергової відправки бригад на відпочинок", - написала прес-служба Генштабу.



Крім того, повідомляється, що вживається комплекс заходів для посилання бригад, які продовжують виконувати бойові завдання на фронті.

"Таке рішення вдалось ухвалити, зокрема, і після перегляду чисельності певних підрозділів, які не беруть участі у бойових діях. Вивільнені тисячі військовослужбовців були спрямовані до бойових частин. Цей процес триватиме і далі", - повідомили в Генштабі.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: