У ДПСУ розповіли, чи є загроза з сусідньої Білорусі

Новини України / Війна з Росією
1 332
0

Наразі у сусідній Білорусі перебуває певна кількість російських військ - це обслуговувальний персонал, який займається технікою. Ситуація на кордоні залишається контрольованою.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі телемарафону.



"Росія свого часу вивела всі свої підрозділи, які проходили там навчання у підготовку, в межах ротації нових не завела. На території Білорусі залишається певна кількість російських військових, але це більше обслуговувальний персонал, який забезпечує обслуговування техніки", - пояснив Демченко.

За словами Демченка, підрозділи розвідки відстежують ситуацію на території Білорусі, щоб у разі загрози дати відповідь.

"По кордону з Білоруссю ситуація не змінюється. По той бік (на території РБ - Ред.) ми не бачимо, щоб Росія мала якісь сили для того, щоб становити на даний момент загрозу", - наголосив він.

Крім того, цей напрямок продовжують укріплювати: зводять інженерні укріплення по лінії кордону та фортифікації на прикордонних територіях.

Нагадаємо, раніше Андрій Демченко повідомляв, чому на півночі неможливо укріпити сам кордон. З його слів, інженерно це зробити неможливо через російські обстріли. Наразі напрямки посилюються у "максимальній близькості" до кордону.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях споживачам безкоштовно замінюють тисячі електролічильників
25 199
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
15 183
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
13 649
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 558
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
9 326
На Буковині на річці Прут почали укріплювати береги
8 303
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
7 155
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
7 070
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 096
У Чернівцях зустріли траурний кортеж із загиблим бійцем Владиславом Оленюком - фото
5 187


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.