Притула вперше пояснив, як виїжджає за кордон та навіщо ходив до ТЦК

Новини України
1 911
0

Волонтер Сергій Притула відповів усім критикам, які постійно докоряють його за те, що він виїжджає з України. Як відомо, колишній ведучий збирає кошти на ЗСУ, але хейтерів цікавить, як саме йому вдається перетинати кордон.

Як повідомляє РБК-Україна (проєкт Styler), про поїздки за кордон та похід до ТЦК Притула розповів на шоу Жені Яновича "20:23", яке вже вийшло на його YouTube-каналі.



Чому Притула може їздити за кордон
Притула виїхав згідно з чинним законодавством.

"Я навіть на "Шлях" не подавався за останні два роки, тому що дуже довго розглядається. Ми на "Шлях" подаємо час від часу людей з Фонду, поїхати та забрати якусь техніку", - зазначив волонтер, коментуючи постійні питання від хейтерів.

"Якщо це були, наприклад, джипи, пікапи - це було простіше. В нас логістичний хаб в Перемишлі, туди звозять транспорт, потім дівчата з Львівської області переходили через кордон, сідали за кермо автівок, завозили їх через кордон в Україну", - додав він.

Окрім цього, Притула зазначив, що має законну можливість перетинати кордон. Він нагадав, що має трьох неповнолітніх дітей.

"Законодавство дозволяє мені перетинати кордон, але на початку січня цього року, коли я почув, що з кінця грудня почали відбуватися якісь непевні речі, коли навіть багатодітних батьків не пропускали через кордон, я звернувся до Держприкордонслужби за уточненням", - розповів волонтер.

Там йому сказали, що це "абсолютно з їхнього боку законна вимога". Тому на кордоні дійсно можуть "запитатися у будь-якої людини, яка перетинає кордон, її військово-обліковий документ".

"Тому в кінці січня я пішов в Шевченківський ТЦК, мене скерували на ВЛК, я її пройшов. В мене є відповідний військово-обліковий документ, який я пред'являю при перетині кордону", - зазначив Притула.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мобілізація на Буковині: Осипенко анонсував більше рекрутингових центрів і кінець «бусифікації»
19 436
У Чернівцях штормовий вітер піднімає дах будинку - відео
17 897
«За що так Чернівці не любите?»: депутат обурився прибуттям потяга до Києва о 5:30
17 338
Вважався зниклим безвісти: на Буковині востаннє додому повертається Олександр Савчук
16 590
Осипенко призначив кураторів над районами Буковини - хто за що відповідатиме
15 104
"Щирі співчуття родині": на Буковині у ДТП загинула випускниця ЧНУ
11 874
Доплата за стаж: хто отримає спеціальну надбавку у 2026 році
11 415
Гуцули дружні, серед дністровців - конкуренція: враження Осипенка від громад Буковини
11 007
Мільйони гривень зарплати та криптовалюта: декларації посадовців Буковини з чималими статками
10 654
«Міша, нема часу. «Буковина» грає»: як вболівальники з Чернівців підтримували свою команду
9 037