Субота, 24 травня 2025

Росіяни масовано атакували Україну ракетами і безпілотниками: подробиці обстрілу

Новини України / Війна з Росією
1 386
0

Сьогодні вночі росіяни знову атакували мирні українські міста.

Про це повідомив Генштаб.



"Вночі російські окупанти вчергове атакували Україну, застосувавши 37 БпЛА типу "Shahed". Силами та засобами протиповітряної оборони України 33 цих ударних БпЛА було знищено", - йдеться у повідомленні.

У Повітряних силах України також повідомили подробиці обстрілу.

"Противник атакував південь та схід України, застосувавши одну зенітну керовану ракету С-300, дві керовані авіаційні ракети Х-59 та 37 ударних БпЛА типу "Shahed" (район пусків безпілотників – Балаклава, Крим). У результаті бойової роботи збито 33 "Шахеди" у межах Одеської та Харківської областей", - уточнили у відомстві.

Нагадаємо, очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив про удар по Чугуєву. Унаслідок удару поранення отримали 17-річний підліток і 37-річний чоловік. Крім того, зафіксовано руйнування поруч із дев'ятиповерховим житловим будинком, пошкоджено магазини, готель, близько 13 автомобілів.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують