Фінал нацвідбіру на “Євробачення-2024”: вже сьогодні визначиться, хто поїде представляти Україну у Швецію

Новини України / культура, шоу-бізнес
2 486
0

Сьогодні в суботу, 3 лютого, відбудеться Нацвідбір на Євробачення-2024, під час якого буде визначений цьогорічний представник України на пісенний конкурс.



Не так давно Суспільне Мовлення оголосило імена та назви пісень 11 фіналістів національного відбору. До фіналу пройшли як відомі музиканти, що вже відзначилися на музичній арені, так і талановиті фрешмени:

1. YAKTAK — Lalala.
2. Drevo — Endless chain.
3. INGRET — Keeper.
4. SKYLERR — Time is running out.
5. Ziferblat — Place I Call Home.
6. alyona alyona & Jerry Heil — Teresa & Maria.
7. YAGODY — Tsunamia.
8. NAHABA — GLASSS.
9. MÉLOVIN — DREAMER.
10. NAZVA — Slavic English.
11. ANKA - Палала

Один із фіналістів - виконавець YAKTAK. Якщо ви ще не вирішили, за кого голосувати, рекомендуємо звернути увагу саме на цього артиста. Він став лідером за кількістю прослуховувань на всіх стрімінгових майданчиках в Україні за 2023 рік, отримав нагороди MUZVAR та MEGOGO, а його концерти збирають повні зали по всій країні. І найважливіше, за останні пів року зі своїх концертів YAKTAK вже зібрав понад 2 мільйони гривень, які він відправив нашим бійцям ЗСУ.



Як і у попередні роки, переможця чи переможницю визначать шляхом голосування журі та глядачів. Глядачі голосуватимуть у додатку “Дія”.



Коли дивитися

Трансляція передшоу розпочнеться о 17:30, фіналу - о 18:00.

Подивитись національний відбір можна:

на телеканалі Суспільне Культура
YouTube-каналі Євробачення Україна
на Facebook-сторінках Суспільного та "Євробачення Україна"
у застосунку "Дія"

Як голосувати

Переможця фіналу Національного відбору визначить журі (50%), до складу якого цього року увійшли Андрій Данилко, Джамала та Сергій Танчинець, та глядачі (50%). Онлайн-голосування відбуватиметься у сервісі "Дія".

Що стосується ведучих, то цього року захід довірили фронтвумен гурту The HARDKISS Юлії Саніній, Тимуру Мірошниченку та стендап-коміку Василю Байдаку.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
6 199
Записали лише з 12-го дубля: сьогодні легендарній «Червоній руті» – 55
6 079
«Беремо всіх»: у Чернівцях і в комуналці, і в бізнесі - значний дефіцит кадрів
5 925
Понеділок – за партою, вівторок – за планшетом. У Чернівцях 9 шкіл – на змішаній формі навчання
4 988
У Чернівцях наступного тижня воду подаватимуть за графіком: як саме
4 238
Назвали десятку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найвищі бали
4 111
"Був прихильним до людей": у Чернівцях попрощалися з журналістом і письменником Анатолієм Томківим
3 730
«Був опорою, підтримкою, всім». У Чернівцях попрощалися із воїном Тарасом Винником
3 680
Роздають сміттєві контейнери: хто з чернівчан може їх отримати безкоштовно
3 670
«Циркуль, ти назавжди в наших серцях»: бійці буковинської тероборони – про побратима Віктора Цироніна
3 438


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.