Поліція Польщі назвала ймовірну причину ДТП автобуса з українцями

Новини України
2 052
0

ДТП, яка трапилася поблизу польсько-українського кордону вранці, 27 січня, ймовірно, була наслідком того, що водій втратив контроль над транспортним засобом.

Про це повідомила представниця відділу контактів із ЗМІ поліції Люблінського воєводства (Польща) Малгожата Сковронська в коментарі Укрінформу.



За її словами, перевірка водія на алкотестері показала, що він був у стані алкогольного сп'яніння.

"За попередніми даними, водій автобуса Setra не впорався з керуванням на повороті і це призвело до того, що транспортний засіб перекинувся", - повідомила поліцейська.

Наголошується, що аварія трапилася близько п’ятої ранку (за київським часом) на дорозі місцевого значення в населеному пункті Големб’є. На той момент у ньому перебували 59 пасажирів, а також двоє водіїв – усі громадяни України.

"До лікарень у Грубешові, Замосці і Томашові Любельському перевезено 20 осіб. Ніхто з постраждалих не отримав дуже серйозних травм", - наголосила Сковронська.

Натомість іншим пасажирам надано тимчасовий притулок у світлиці в населеному пункті, де сталася автопригода.

Нагадаємо, у Польщі сталася ДТП за участю автобуса з українцями. Внаслідок ДТП з українським автобусом у Польщі 27 січня постраждали 20 громадян України. Їх госпіталізували.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
На День вишиванки запровадять нову традицію: символ вдячності на алеях героїв
97 540
В ЄС можуть заборонити один із найпопулярніших кухонних приладів: у чому причина
26 268
П’яна ДТП на Буковині: 23-річний водій ВАЗ протаранив авто, пасажир у лікарні
13 707
На Буковині сьогодні прощаються з трьома загиблими захисниками
13 149
«Бомба в голові»: у Чернівцях врятували жінку завдяки унікальній операції на мозку
10 785
У центрі Чернівців обірвалася контактна мережа: пошкоджено стіну будинку та автомобіль (оновлено)
9 503
У чоловіка виявили "німу" пухлину: лікарі у Чернівцях вчасно діагностували небезпечну хворобу
9 417
На Буковині електровелосипедист врізався в Nissan і травмувався
8 648
У Чернівцях оновлять вулицю, якою інтенсивно їздив транспорт під час ремонту Руської
8 500
У Чернівцях відновлюють «Переможну вишиванку» до 20-річчя Дня вишиванки
7 482