Субота, 29 березня 2025

Атака на Львів: Садовий повідомив про наслідки

Новини України / новини / Війна з Росією
888
0

Внаслідок ракетної атаки Росії зафіксовано вибух на об’єкті критичної інфраструктури у Львові. Частина міста без електроенергії. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами мера Львова, через відсутність електроенергії тимчасово призупинено роботу міських ТЕЦ.



"Львів. Оновлення по ракетних обстрілах. Зафіксовано вибух на об’єкті критичної інфраструктури у Львові. Відповідні служби виїхали на місце. Через відсутність електроенергії тимчасово призупинено роботу міських ТЕЦ. Тому на разі гаряча вода не подається. Запустили резервні електрогенератори на кількох насосних станціях, щоб відновити водопостачання до міста", – повідомив Садовий.

Мер Львова також зазначив, що внаслідок ракетної атаки частина міста залишилася без електроенергії.

"Не працює третина світлофорів. Після завершення тривоги на складних перехрестях працюватимуть регулювальники. Будемо оперативно повідомляти про подальші оновлення. До завершення тривоги залишайтесь в укриттях", – написав Садовий.


Нагадаємо, раніше голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив, що у Львові внаслідок обстрілу російськими ракетами постраждали об‘єкти енергетичної інфраструктури.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

З окупованих територій повернули ще п'ять українських дітей
Електроенергія, газ і тепло: що буде з тарифами у квітні 2025 року
7 речей, які ніколи не варто робити перед тренуванням
Україна у 2024 році виготовила 2 млн FPV-дронів, а могла 5: у Зеленського назвали причину
Доля обсипле дивами лише ці знаки Зодіаку
Близько 900 авіабомб за місяць. Російські війська посилюють атаки на трьох напрямках оборони Донеччини — ОТУ Луганськ
Перша дівчина долучилася до лав ЗСУ за «Контрактом 18-24»: служитиме в 72 бригаді
Швеція надасть Україні понад €7 мільйонів на розмінування та безпілотники

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм