РНБО ввела санкції щодо каналу Мураєва «НАШ»

Новини України
1 427
0

У п'ятницю, 11 лютого, Радою нацбезпеки запровадив санкції проти телеканалу "Наш".

Про це секретар Олексій Данілов повідомив на брифінгу за підсумками виїзного засідання РНБО, яке відбулося у Харкові.



За даними низки столичних ЗМІ, питання розглядалося лише по телеканалу, а колишнього депутата Євгена Мураєва, якого асоціюють із цим ЗМІ, не чіпали.

Які саме санкції запроваджено і чи буде закрито телеканал - поки що неясно.

"Санкції проти телеканалу "Наш" запроваджуються на основі відповідних документів за поданням СБУ", - сказав Данилов.

Санкції введені терміном на 5 років, вони торкаються компанії Наша Прага, ТОВ Наш 24, ТОВ Наш 365 та ще однієї компанії, зареєстрованої на Кіпрі.

"Те, що прозвучало, означає закриття телеканалу НАШ", – заявив в ефірі телеканалу Мураєв

Нагадаємо, закриття медіа неодноразово вимагали протестувальники через поширення російської пропаганди. Вони влаштовували мітинги біля будівлі телеканалу, оскільки в ефірах “Нашого” неодноразово звучали скандальні заяви та висловлювання, що суперечать українській політиці.

Телеканал “Наш” розпочав мовлення у 2018 році на базі каналу "Максі-ТВ", його засновником і власником був Євген Мураєв. У червні 2021 року він перестав керувати медіа, однак все ще продовжував впливати на його редакційну політику.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 205 726
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
123 000
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
21 039
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
17 142
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 397
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 964
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 272
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 756
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 984
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
11 039