Україна заборонила ввозити три дитячі книжки з російською пропагандою

Новини України / новини
1 523
0

Державний комітет телебачення і радіомовлення не дав дозвіл українському імпортеру на ввезення з території Росії для розповсюдження в Україні ще трьох назв дитячих книг, у яких виявлена пропаганда держави-агресора.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба комітету.



"Відмову надано на підставі висновків експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України. Дитячі книжки російського видавництва "Издательский дом "Проф-Пресс" "Стихи про машины малышам", "Транспорт", "Тесты для малышей (2–3 года)" розраховані на найменших читачів. Відповідно мають велику кількість ілюстрацій, у яких використовується символіка держави-агресора, її силових і військових структур, символіка комуністичного режиму", - йдеться у повідомленні.

На думку експертів, ці книжки – яскравий приклад російської пропаганди, яка ставить за мету мілітаризацію свідомості дітей, виховання імперського мислення, лояльного і навіть схвального ставлення до воєн і конфліктів, які розв’язує Росія проти інших країн світу.

Як повідомлялося, раніше Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовив українському імпортеру у виданні дозволу на ввезення з території Росії п’яти назв дитячих книг, в яких присутня пропаганда держави-агресора.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Світла буде менше: у "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключення на 15 січня
25 715
Насуваються сибірські морози: синоптик попередив про нову хвилю холоду в Україні
20 800
У Чернівецькій області застосували екстрені відключення
13 207
Буковинців закликають гідно провести в останню путь полеглого воїна Руслана Дущака
10 135
У Чернівцях викрили двох працівників школи, які отримали 30% від ремонту
9 890
Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 15-17 січня
9 624
У громаді на Буковині оголосили дні жалоби через загибель двох захисників
8 948
Скільки сьогодні будемо зі світлом: оновили графік відключень на Буковині на 15 січня
7 261
Осипенко повідомив, який заклад відвідав першим на посаді очільника Чернівецької ОВА
5 508
Він віддав життя за мир: що відомо про відважного воїна з Буковини Дмитра Фербея
5 062