Штрафи для ФОПів без касових апаратів можуть відстрочити

Новини України / новини / економіка, бізнес
3 230
0

Верховна рада України може на місяць відстрочити штрафи для фізичних осіб-підприємців за незастосування касових апаратів. Такі зміни до законодавства пропонує голова парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев.

Про це повідомляє "Еспресо TV".



"Я вже запропонував відповідну поправку, думаю, що ми її проголосуємо досить швидко, щоб зменшити або скасувати штрафи для тих, хто зареєструє РРО (реєстратори розрахункових апаратів) до 1 лютого 2022 року", - сказав він.

З 1 січня 2022 року платники єдиного податку другої-четвертої груп мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО). Для ФОП першої групи застосування РРО не є обов'язковим.

У зв'язку з набуттям чинності законом підприємці масово почали проводити операції купівлі-продажу через касові апарати. В результаті приватний сервіс програмного РРО Checkbox почав повідомляти про масові збої.

Нагадаємо, Кабінет міністрів звільнив підприємців, які здійснюють роздрібну торгівлю у сільській місцевості, від обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій. Це пов'язано із нерівномірним покриттям мобільним інтернетом у селах.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Українка перевірила 7 популярних марок масла на якість: одне з них - підробка
11 771
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
9 459
Воював під Бахмутом: у Чернівцях внаслідок вибуху гранати загинув військовий
6 835
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
5 941
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 815
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 738
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 654
Осінь здивує українців: якою буде погода у вересні та коли чекати похолодання
3 474
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 378
«Хотіла бути корисною державі»: історія буковинки Маргарити, яка стала прикордонницею
3 174