12-річний юнак на Прикарпатті провалився на озері під кригу

Новини України / новини
1 296
0

У місті Тисмениця Івано-Франківської області у понеділок, 20 грудня, 12-річний хлопчик на міському озері провалися під лід.

Про це повідомили в ДСНС в Івано-Франківській області.



За даними рятувальників, інцидент стався о 16:16. Очевидці повідомили, що на міському озері під кригу провалився 12-річний хлопчик. На місце події негайно прибули працівники ДСНС. Проте, як з'ясувалось, дитину витягнули з-під криги небайдужі свідки події.

Підліток живий, його госпіталізували. Обставини події встановлюються.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.