Українці сьогодні здобули «золото», «срібло» і дві «бронзи» на Олімпіаді в Токіо: що відомо

Новини України / новини / спорт
2 773
0

4 серпня виявився найбільшим успішним днем для українських спортсменів на Олімпійських іграх в Токіо. Українці здобули одну золоту, одну срібну та дві бронзових нагороди.

Загалом українські спортсмени завоювали на Олімпіаді в Токіо вже 11 медалей - одну золоту, дві срібних та 8 бронзових, і Україна тепер посідає 37 місце в таблиці Олімпіади, пише BBC.



Вслід за Насібовим Жан Беленюк виграв першу для України золоту медаль на цій Олімпіаді у греко-римській боротьбі у вазі до 87 кг.

Він переміг угорця Віктора Лорінца, який і раніше програвав Беленюку.

"Це був дійсно довгий і тяжкий шлях. Я почав займатися боротьбою в дев'ять років. Зараз мені тридцять. І нарешті це сталося", - заявив Беленюк.

Спортсмен розповів, що взагалі сам виступ на Олімпіаді був під загрозою, бо за три тижні до її старту він травмувався.

"Не був впевнений чи зможу виступити у Токіо. І тільки віра мого тренера в мене дала мені змогу реалізувати свою мрію. Дякую йому за це, спасибі мамі, а також усім, хто підтримував і молився, хто чекав. Мені дуже приємно. Я вітаю всю Україну з цією золотою медаллю", - заявив переможець Олімпійських ігор.

Далі українські синхроністки Анастасія Савчук та Марта Федіна завоювали бронзові нагороди в артистичному плаванні.

Це перша в історії медаль України у цьому виді спорту.

"Анастасія Савчук і Марта Федіна посідають третє місце у змаганнях дуетів і здобувають першу для України нагороду в артистичному плаванні на Олімпійських іграх. На наших очах твориться історія", - повідомив Національний олімпійський комітет.

За підсумками двох програм - технічної та довільної - український дует набрав 189,4620 бали.

Насамкінець у вільній боротьбі у вазі до 62 кг борчиня Ірина Коляденко з Ірпеня виборола бронзу. Її поєдинок проти латвійки Анастасії Григорьєвої закінчився з рахунком 3:1.

Після поєдинку українська спортсменка розповіла, що й надалі боротиметься за олімпійське золото, яке лишається її мрією.

"Було нелегко після програшу у півфіналі. Але налаштуватися на "бронзову сутичку" мені допоміг мій тренер. Я вдячна за нагороду. Це був тяжкий шлях і рада, що я його пройшла з такою класною командою", - сказала 22-річна Ірина Коляденко, повідомляє НОК.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

22:45
У чернівецькому храмі УПЦ релігієзнавця обізвали дурнем за зауваження про зміст молитовників
22:17
Не стало буковинця, який 40 років возив рятувальників гасити пожежі
22:00
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
21:41
Якому знаку зодіаку пощастить 1 квітня
21:21
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова
20:59
В застосунку "Дія" з'явився новий розділ: для кого він призначений
20:35
В Україні знизять ціни ще на понад сотню ліків
20:19
Росія застосовує заборонені хімічні речовини на Куп’янському напрямку

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм