Супрун порадила українцям більше танцювати

Новини України / новини
1 163
0
Супрун порадила українцям більше танцювати

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун порадила українцям займатися танцями, пояснивши переваги такої фізичної активності.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Ми звикли ототожнювати фізичну активність з бігом, тренажерним залом чи заняттями певним видом спорту. Утім, є й фізична активність, яка має не гіршу користь для здоров‘я – заняття танцями. Незалежно від того, чи хочете ви рухатись ритмічно, в парі або ж танцювати повільні танці – це один з найприємніших способів бути активним", - наголосила вона.

За словами Супрун, заняття танцями дозволяють підтримувати здорову вагу, підвищують витривалість та допомагають зміцнити кістки та м‘язи, допомагають тримати тіло в тонусі, знижують артеріальний тиск, впливають на рівень холестерину в крові, а також ця активність має великі переваги для психічного здоров‘я.

"Танець – хороше кардіотренування. Заняття танцями – чудова опція для тих, хто піклується про своє серце. За результатами великого дослідження, в якому взяло участь близько 48 тисяч людей, помірна танцювальна активність зменшує ризики появи серцево-судинних хвороб та ймовірність смерті від них. Зокрема навіть краще, ніж звичайні прогулянки", - запевнила міністр.

Окрім цього, розповіла очільниця МОЗу, заняття танцями допомагають тренувати пам‘ять та здатність ухвалювати рішення, особливо для людей літнього віку. "Деякі дослідження вказують, що заняття танцями допомагають знизити ризики появи деменції навіть із більшою ефективністю, ніж читання, а також покращують увагу та гнучкість мислення", - написала Супрун.

Ще однією перевагою танців урядовиця назвала вплив на рівень стресу та здатність покращувати настрій.

"Заняття танцями покращують рівновагу та координацію. Зокрема рухову терапію використовують для людей з хворобою Паркінсона та пов‘язаними із нею порушеннями руху. Така терапія допомагає тренувати пропріоцепцію, баланс, краще координувати рухи та в цілому покращує якість життя людей з цією хворобою", - зауважила міністр, додавши, що, крім переваг для фізичного здоров‘я, танець покращує соціальні навички, допомагає працювати більш злагоджено в команді та впливає на здатність зав’язувати нові знайомства.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Після +40 Україну накриють грози: синоптик назвав дату різкої зміни погоди
35 352
На Буковині рятувальники виловлювали гадюку та ліквідовували гніздо шершнів
12 645
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
9 725
Відключення світла взимку: список речей, які українцям варто купити вже зараз
8 982
У Єгипті в ДТП важко травмувалася 18-річна буковинка: дівчина у комі, родина просить про допомогу
7 182
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
6 493
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
5 193
Сьогодні очікується аномальна спека: таких температур на Буковині ще не фіксували
5 094
Дністер стрімко міліє: до Хотина приїхала делегація з Молдови через критичну ситуацію
4 572
Лічені хвилини на порятунок: буковинські медики врятували чоловіка з ножовим пораненням у серце
3 514