Розкрадання коштів в Укравтодорі: правоохоронці проводять обшуки в 15 областях

Новини України / новини
1 310
0
Розкрадання коштів в Укравтодорі: правоохоронці проводять обшуки в 15 областях

В межах розслідування правоохоронці виявили списання державних коштів зі Служби автомобільних доріг у 15 областях України, за попередніми даними сума збитків державі складає понад 224 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури у четвер.

"З 10 ранку синхронізовано проводяться обшуки у 15 областях. У слідчих дія залучено понад півсотні правоохоронців", – уточнила в коментарі "Українській правді" речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

Зокрема тривають санкціоновані обшуки в Службах автомобільних доріг Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

За словами Максимець, підозру оголосили поки одному топ-посадовцю ­– першому заступнику начальника Служби автомобільних доріг у Київській області (підозру у службовій недбалості, що спричинила мільйонні збитки державі оголошено 27 вересня).

"По інших рішення буде прийматися за результатами обшуків і слідчих дій", – додала вона

Щодо чиновника Київщини слідство встановило, що він провів фінансово незабезпечені тендери на виконання будівельних робіт, а також підписав акти про їх виконання, завідомо знаючи про неможливість їх оплатити через відсутність коштів на рахунках Служби автомобільних доріг в Київській області.

Завдяки штучно створеній заборгованості підрядні організації у подальшому через суд стягнули з Служби автомобільних доріг інфляційні втрати та 3% річних на суму понад 4 млн гривень, завдавши збитки державному бюджету на зазначену суму.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
75 443
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
42 259
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 800
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 673
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
16 208
Сусіди відчули запах диму: у багатоповерхівці в Чернівцях сталася пожежа
10 330
Пункти пропуску «Кельменці - Ларга» та «Вашківці - Гріменкуець» оформлюватимуть автобуси
7 754
Вранці туман: якою буде погода на Буковині завтра
7 292
Багато енергії віддавав студентам: через важку хворобу помер викладач ЧНУ
7 194
На Буковині п'яний водій збив 57-річну жінку: потерпіла в лікарні
6 989