Уряд звільнив Продана

Новини України / новини
4 365
0
Уряд звільнив Продана

Кабінет міністрів звільнив голову Державної фіскальної служби Мирослава Продана і оголосив конкурс на цю посаду.

Про це повідомила виконувач обов'язків міністра фінансів Оксана Маркарова.

"Сьогодні уряд ухвалив рішення про оголошення такого конкурсу, прем'єр-міністр доручив Національній службі та Міністерству фінансів розпочати процедури з проведення такого конкурсу. Щоб не було конфлікту інтересів, в.о. голови ДФС Мирославом Проданом прийнято рішення про звільнення за власним бажанням", - сказала вона.

За словами Маркарової, Кабмін задовольнив заяву Продана.

На час проведення конкурсу виконувати обов'язки голови ДФС буде Олександр Власов.

Нагадаємо, Продан з 3 березня 2017 року виконує обов'язки голови ДФС. Він став керувати відомством після того, як щодо екс-керівника Романа Насірова почали розслідування, що завершилося в підсумку відставкою.

Колишній міністр фінансів Олександр Данилюк у своєму прощальному слові перед звільненням заявив, що Продан - "напівлегітимний і цілком керований керівник".

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив про "грубі порушення" з боку Продана. За словами генпрокурора, розслідування проводиться з початку лютого цього року і вже зібрано достатню доказову базу.

Мирослав Продан - близький соратник прем'єр-міністра Володимира Гройсман, який навіть заявив, що "доки я прем'єр-міністр, він буде керувати ДФС".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм